SoundAbout

Müzik ve Ses Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 2,5 MB
  • Version 2.7.0.1
  • Dil Türkçe
  • Firma RareEarth Software
SoundAbout, kulaklık ve telefon arasında sağlıklı bir bağlantı oluşturmak amacıyla geliştirilmiştir.

Android cep telefonunuza ücret ödemeden indirerek kullanabileceğiniz SoundAbout mobil uygulaması sayesinde temassızlık sorunu yaşadığınız kulaklıklarınızı artık kullanabileceksiniz. Telefon ve kulaklık arasında sağlıklı bir iletişim sağlayan SoundAbout mobil uygulaması sizlere keyfili müzik dinleme şansı veriyor. 

Kulaklığınızın biri çalışıyor biri çalışmıyor mu? Hiç sorun değil. SoundAbout mobil uygulamasını cep telefonunuza indirin ve çalan müzik kulaklığınıza sorunsuz bir şekilde gelsin. Başarılı bir mobil uygulama olarak karşımıza çıkan SoundAbout uygulaması sayesinde sizde müzik dinlemenin keyfini çıkartabilirsiniz. 

Kullanılmakta olan ses çıkışına bağlı olarak bildirimleri ve zil seslerini açma ve kapatma özelliği sizlere uygulama ile sunulmaktadır. Bunu sağlamak için tek yapmanız gereken mobil cihazınızı daha verimli hale getirmek ve bu kaliteli uygulamaya sahip olmak. Kulaklığınızın bozulduğunu düşünmeyin, ya da telefonunuzun bozulduğunu.

Tamirciye gitmek yerine SoundAbout mobil uygulamasını kullanın. Cep telefonunuzda çalan müzik ile kulaklığınızı buluşturacak olan SoundAbout mobil uygulaması ile sizde sorunsuz bir şekilde cep telefonunuzda müzik dinleme keyfini yaşayabilirsiniz. 

 
SoundAbout indir